Sielanka Ponad Mgłami domek z balia i widokiem na Tatry, Klikuszowa, Poljska
Počitniška hiša v kraju Klikuszowa, Poljska

Sielanka Ponad Mgłami domek z balia i widokiem na Tatry

Nastanitev Sielanka Ponad Mgłami domek z balia i widokiem na Tatry je v mestu Klikuszowa, le 30 km od znamenitosti Železniška postaja Zakopane in 31 km od znamenitosti Vodni park Zakopane, ter ponuja brezplačen WiFi in razgled na gore.

9,9Izjemno · 19 mnenjKlikuszowa, Poljska1,6 km od središča kraja Klikuszowa
  • Do 8 oseb
  • 55 m²
  • Brezplačen WiFi
  • Brezplačno parkiranje
01 / 08
Sielanka Ponad Mgłami domek z balia i widokiem na Tatry, Klikuszowa, Poljska – fotografija 3

Dobrodošli

Sielanka Ponad Mgłami domek z balia i widokiem na Tatry

Nastanitev Sielanka Ponad Mgłami domek z balia i widokiem na Tatry je v mestu Klikuszowa, le 30 km od znamenitosti Železniška postaja Zakopane in 31 km od znamenitosti Vodni park Zakopane, ter ponuja brezplačen WiFi in razgled na gore. Nastanitev se nahaja 21 km od znamenitosti terme Bania in ponuja vrt ter brezplačno zasebno parkirišče.

Počitniška hiška s teraso in pogledom na mesto ponuja več spalnic (3), dnevno sobo, TV z ravnim zaslonom, opremljeno kuhinjo s hladilnikom in s pomivalnim strojem ter kopalnico (1) s prho. V počitniški hiški imate na voljo brisače in posteljnino.

Znamenitost Narodni park Tatra je 32 km od nastanitve Sielanka Ponad Mgłami domek z balia i widokiem na Tatry, znamenitost gora Gubalowka pa je 32 km stran.

  • Naj lokacija - Visoko ocenjena s strani nedavnih gostov (9,5)
  • Brezplačno zasebno parkirišče v sklopu nastanitve
Prijava
Od 16:00 do 20:00
Odjava
Od 08:00 do 11:00

Nastanitev

Sobe in apartmaji

V nastanitvi Sielanka Ponad Mgłami domek z balia i widokiem na Tatry je na voljo 1 vrsta sobe.

Počitniška hiša v nastanitvi Sielanka Ponad Mgłami domek z balia i widokiem na Tatry

Počitniška hiša

  • 1 zakonska postelja, 1 zakonska postelja, 2 enojni postelji, 1 raztegljiv kavč
  • Za 8 oseb
  • 55 m²
  • Lastna kopalnica

Boasting a private entrance, this holiday home comes with 1 living room, 3 separate bedrooms and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the fully equipped kitchen. The holiday home also includes a barbecue. Featuring a terrace with garden views, this holiday home also features a washing machine and a flat-screen TV. The unit has 5 beds.

  • Paket za osebno higieno
  • Kuhinja
  • Pralni stroj
  • Stranišče
  • Kavč
  • Kopel ali tuš
  • +29 več

Ponudba

Vse, kar potrebujete

Premišljena ponudba za udobno in brezskrbno bivanje.

  • Brezplačno parkiranje
  • Brezplačen WiFi
  • Družinske sobe
  • Sobe za nekadilce

Celotna ponudba

Parkirišče

Brezplačno privatno parkirišče je na voljo pri hotelu (rezervacija ni potrebna).

Internet

Brezžična povezava je na voljo v celotnem hotelu brezplačno.

Kuhinja

  • Jedilna miza
  • Čistila
  • Štedilnik
  • Pečica
  • Kuhinjski pribor
  • Grelnik vode
  • Kuhinja
  • Pralni stroj
  • Pomivalni stroj
  • Hladilnik
  • Manjša kuhinja

Spalnica

  • Posteljnina
  • Garderoba ali omara

Kopalnica

  • Toaletni papir
  • Brisače
  • Kopel ali tuš
  • Lastna kopalnica
  • Stranišče
  • Paket za osebno higieno
  • Sušilec za lase
  • Prha

Dnevna soba

  • Jedilnica
  • Kavč
  • Predel za sedenje

Medijska in tehnološka oprema

  • TV z ravnim zaslonom
  • TV

Oprema v sobi

  • Vtičnica blizu postelje
  • Raztegljiv kavč
  • Stojalo za oblačila
  • Tla iz ploščic/marmorja
  • Zvočna izolacija
  • Zaseben vhod
  • Ogrevanje
  • Ventilator
  • Oprema za likanje
  • Likalnik

Hišni ljubljenčki

Hišni ljubljenčki so dovoljeni po predhodni odobritvi. Morda je potrebno doplačilo.

Na prostem

  • Piknik prostor
  • Vrtno pohištvo
  • Zunanji jedilni prostor
  • Terasa za sončenje
  • Žar
  • Terasa
  • Vrt

Wellness

  • Vroča kopel(Doplačilo)

Hrana in pijača

  • Aparat za čaj/kavo

Okolica in razgled

  • Pogled na mesto
  • Pogled na znamenitost
  • Pogled na gore
  • Pogled na vrt
  • Pogled

Karakteristike stavbe

  • Ločeno

Drugo

  • Prepovedano kajenje v vseh prostorih
  • Družinske sobe
  • Sobe za nekadilce

Vaš oddih vas čaka

Počutite se kot doma

Sprostite se v udobju in odkrijte vse lepote, ki jih ponuja Klikuszowa.

Preverite razpoložljivost

Lokacija

Kako do nas

Naslov

Klikuszowa, 34-404 Klikuszowa, Poljska

Razdalja

1,6 km od Klikuszowa

Prijava od 16:00 do 20:00

Odjava od 08:00 do 11:00

V bližini

Kaj je v bližini

  • Plac Zabaw The City Park7,6 km
  • Pomnik Władysława Orkana7,9 km
  • Bulwary nad Poniczanką9,7 km
  • Willa Antonina11 km
  • Willa Liliana11 km
  • Willa Anioł11 km
  • Willa Gwiazda11 km
  • Willa Topolówka11 km
  • Dom pod Trzema Madonnami13 km
  • Zespół Dworski w Łopusznej16 km

Restavracije in kavarne

  • RestavracijaPokoje u Zosi2,6 km
  • Kavarna/barstop cafe4 km
  • RestavracijaDa Grasso Nowy Targ7,6 km

Javni prevoz

  • VlakPyzówka20 m
  • VlakLasek3,7 km

Najbližja letališča

  • letališče Poprad-Tatry77 km
  • Mednarodno letališče John Paul II - Kraków–Balice85 km

Najkrajše ocenjene razdalje peš ali z avtomobilom. Dejanske razdalje se lahko razlikujejo.

Dobro je vedeti

Hišni red

Pravila in praktične informacije za vaše bivanje v nastanitvi Sielanka Ponad Mgłami domek z balia i widokiem na Tatry.

Prijava

Od 16:00 do 20:00

Nastanitev morate vnaprej obvestiti o času prihoda.

Odjava

Od 08:00 do 11:00

Otroci in ležišča

Pravila glede otrok

Otroci vseh starosti so dobrodošli.

Za otroke, stare 3 leta in več, se bivanje v tej nastanitvi zaračuna enako kot za odrasle.

Pravila glede otroških posteljic in dodatnih ležišč

V tej nastanitvi otroške postelje in dodatna ležišča niso na voljo.

Brez starostnih omejitev

Za prijavo ni starostnih omejitev

Kajenje

Kajenje ni dovoljeno.

Zabave

Zabave/dogodki niso dovoljeni

Hišni ljubljenčki

Hišni ljubljenčki so dovoljeni po predhodni odobritvi nastanitve. Morda je potrebno doplačilo.

Jeziki, ki jih govori osebje

angleščina in poljščina

Pomembne opombe

  • V tej nastanitvi ne sprejemajo fantovščin, dekliščin ali podobnih zabav.
  • Če v nastanitvi bivate z otroki, je nastanitev pravno zavezana k uporabi standardov za zaščito mladoletnikov, da ugotovi identiteto mladoletnikov in njihov odnos z odraslo osebo, s katero bivajo.

Pogosta vprašanja

Pogosto zastavljena vprašanja

Vse, kar bi morda želeli vedeti o bivanju v nastanitvi Sielanka Ponad Mgłami domek z balia i widokiem na Tatry.

Kakšen zajtrk strežejo v nastanitvi Sielanka Ponad Mgłami domek z balia i widokiem na Tatry?+

Podatki o zajtrku za nastanitev Sielanka Ponad Mgłami domek z balia i widokiem na Tatry niso navedeni. Prosimo, preverite neposredno pri nastanitvi.

Katere vrste sob lahko rezerviram v nastanitvi Sielanka Ponad Mgłami domek z balia i widokiem na Tatry?+

V nastanitvi Sielanka Ponad Mgłami domek z balia i widokiem na Tatry so na voljo naslednje vrste sob: Počitniška hiša.

Koliko gostov lahko biva v nastanitvi Sielanka Ponad Mgłami domek z balia i widokiem na Tatry?+

Največja vrsta sobe v nastanitvi Sielanka Ponad Mgłami domek z balia i widokiem na Tatry sprejme do 8 gostov.

Kdaj sta prijava in odjava v nastanitvi Sielanka Ponad Mgłami domek z balia i widokiem na Tatry?+

Prijava: Od 16:00 do 20:00. Odjava: Od 08:00 do 11:00.

Ali ima nastanitev Sielanka Ponad Mgłami domek z balia i widokiem na Tatry parkirišče?+

Brezplačno privatno parkirišče je na voljo pri hotelu (rezervacija ni potrebna).

Ali ima nastanitev Sielanka Ponad Mgłami domek z balia i widokiem na Tatry Wi-Fi?+

Brezžična povezava je na voljo v celotnem hotelu brezplačno.

Ali so hišni ljubljenčki v nastanitvi Sielanka Ponad Mgłami domek z balia i widokiem na Tatry dovoljeni?+

Hišni ljubljenčki so dovoljeni po predhodni odobritvi nastanitve. Morda je potrebno doplačilo.

Koliko stane bivanje v nastanitvi Sielanka Ponad Mgłami domek z balia i widokiem na Tatry?+

Cene v nastanitvi Sielanka Ponad Mgłami domek z balia i widokiem na Tatry so odvisne od datumov in izbrane sobe. Aktualne cene preverite v ponudbi zgoraj.

Ali ima nastanitev Sielanka Ponad Mgłami domek z balia i widokiem na Tatry lastno restavracijo?+

Nastanitev Sielanka Ponad Mgłami domek z balia i widokiem na Tatry nima navedene lastne restavracije. Možnosti za obedovanje v bližini boste morda našli v kraju Klikuszowa.

Kaj ponuja nastanitev Sielanka Ponad Mgłami domek z balia i widokiem na Tatry?+

Nastanitev Sielanka Ponad Mgłami domek z balia i widokiem na Tatry ponuja: brezplačen WiFi, terasa za sončenje, žar in terasa.

Kako daleč je nastanitev Sielanka Ponad Mgłami domek z balia i widokiem na Tatry od središča mesta Klikuszowa?+

Nastanitev Sielanka Ponad Mgłami domek z balia i widokiem na Tatry je od Klikuszowa oddaljena 1,6 km.

Katere jezike govori osebje nastanitve Sielanka Ponad Mgłami domek z balia i widokiem na Tatry?+

Osebje nastanitve Sielanka Ponad Mgłami domek z balia i widokiem na Tatry govori: angleščina in poljščina.

Mnenja gostov

Kaj pravijo naši gostje

9,9

Na podlagi 19 mnenj gostov

Osebje
9,9 od 10
Storitve
9,6 od 10
Čistoča
9,7 od 10
Udobje
9,7 od 10
Razmerje cena / kvaliteta
9,7 od 10
Lokacija
9,5 od 10

“Przepiękne widoki, bardzo czysty i zadbany domek. Na miejscu wszystko czego potrzeba, świetny dojazd ze względu na drogę - Czysty i zadbany domek. Piękne widoki i przyjazni wlasciciele”

A
AleksandraPoljska
Skupina prijateljev · julij 2026

“Polecam, cisza i spokój :) - Domek wyposażony bardzo dobrze, czysty, do tego świetny widok bezpośrednio na góry. Gospodarze bardzo mili, czekał na nas drobny prezent na powitanie. Super że jest możliwość skorzystania z balii czy grilla. Okolica bardzo spokojna. Polecam!”

M
MonikaPoljska
Par · oktober 2026

“To jest to. Na zawsze będę pamiętać te miejsce.”

L
LukasNemčija
Družina · avgust 2026

“Domek na odludziu ale to dla nas był plus, bardzo czysto, wygodne łóżka, w pokoju młodzieży trochę wąskie ale dali radę. W kuchni wszystko co potrzebne było pod ręką, bardzo dobry kontakt z właścicielami, balia z podgrzewaną wodą i widokiem - to była wielka przyjemność”

B
BeataPoljska
Samostojni popotnik · avgust 2026

“Piękne miejsce na prawdziwy odpoczynek. Cisza, spokój i zachwycające widoki tworzą wyjątkową atmosferę relaksu. Obiekt oferuje bardzo komfortowe warunki, jest zadbany, czysty i świetnie wyposażony. Idealne miejsce, aby oderwać się od codzienności i naładować baterie. Zdecydowanie polecam! 🌄😊”

P
PuławskaPoljska
Par · julij 2026

“Cisza,spokój,przestronny czysty domek,piękny widok,niesamowity klimat,bardzo dobra komunikacja,znakomity punkt wypadowy.”

J
JePoljska
Samostojni popotnik · julij 2026

“Spędziliśmy wspaniały weekend, reset w ciszy i spokoju z pięknym widokiem. Świetni gospodarze, którzy zadbali o każdy sz”

J
JustynaPoljska
Skupina prijateljev · junij 2026

“Domek w zupełnym zaciszu, brak kontaktu z ludźmi co jest ogromnym plusem ☺️ do tego widok którego nie oddadzą zdjecia ☺️ super. Polecamy ;)”

K
KarolinaPoljska
Samostojni popotnik · junij 2026

Vaše potovanje se začne tukaj

Začnite svoje bivanje

Doživite čar nastanitve Sielanka Ponad Mgłami domek z balia i widokiem na Tatry. Zagotovite si najboljšo ceno in uživajte v nepozabnem bivanju.

Rezervirajte zdaj

Zagotovljena najboljša cena